Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubase SX 3.0 koupě

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rich



Založen: 27.10.2004
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 10:56 am    Předmět: Cubase SX 3.0 koupě Citovat

čusky,
chci si koupit Cubase SX, ale měl bych ho rád nainstalovanej na dvouch počítačích. Musim si kvůli tomu koupit 2?? Nejde mi do hlavy jak to v tomto případě funguje z hardwarovým klíčem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 2:20 pm    Předmět: Citovat

Pokud vlastníte pouze jednu kopii Cubase SX (= 1 USB hardwarový klíč), můžete ji nainstalovat na libovolný počet počítačů, ale současně puštěná může být pouze 1 z nich - ta na počítači, kde je aktuálně přijen HW klíč.
Jedná-li se vám tedy například o to, používat někdy Cubase SX na domácím stolním počítači a jindy třeba na notebooku, není to problém a stačí jedna licence Cubase SX - jen přepojujete klíč mezi počítači.
Pokud ovšem chcete mít spuštěnou Cubase SX současně na dvou a více počítačích, potřebujete koupit dvě a více licencí Cubase SX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rich



Založen: 27.10.2004
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 4:19 pm    Předmět: Citovat

No chtěl bych používat Cubase SX ve VST system link, ale bez klíče mi na druhým kompu pochopitelně nejde. To fakticky musím koupit další za 22 litrů?? Vstack jako alternativu jsem si jen vyzkoušel(crack) a ten opravdu nechci.Sad
Taky mě napadlo co kdybych si na klíč třeba šlápnul, nebo ho ztratil. To mám jako smůlu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st říjen 27, 2004 6:22 pm    Předmět: Citovat

VST system link podporuje i Cubase SE (cca 4200,- Kc bez DPH) nebo Cubase SL (cca 11000,- Kč bez DPH).

Pokud kupujete Cubase SX jako upgrade z Cubase VST 5.0 (VST Score, VST/32), zůstává vám původní HW klíč právě proto, abyste mohl využívat VST system link mezi starou a novou Cubase.

Registrovaný uživatel má samozřejmě možnost koupit náhradu za ztracený/zničený klíč jen za cenu samotného hardwaru klíče - cca 25 eur.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com