Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ako vkladať copyright do midi v cubase 6

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mjojo



Založen: 14.8.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 1:31 pm    Předmět: Ako vkladať copyright do midi v cubase 6 Citovat

Zdravím. Very Happy
Chcem poslať nejaké midi (ktoré som si vytvoril pre svoju potrebu) na server hradište, lebo sa tam nenachádzajú, len neviem do nich v cubase 6 (tak ako to požadujú) vložiť značku (c), rok vytvoření a kontakt na autora (registrační e-mail).
Hľadal som informácie o tomto mojom probléme na tomto fóre, i na webe, ale zatiaľ bezvýsledne a preto sa obraciam u vás o radu, ak niekto má s týmto skúsenosti, či by mi neporadil.
Vopred ďakujem za radu a pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:55 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
pokud vím, tak tvůrci MIDI souborů obvykle vytvoří jednu MIDI stopu navíc. Ta obvykle nemá definovaný výstupní MIDI Port a výstupní MIDI kanál bývá nastaven na "Any".

Jako název stopy uvedou Copyright. A do samotné stopy vloží text (Score Editor, záložka Other > Text). Sem pak vloží textové další informace. Případně se dají vložit jako název regionu v této MIDI sopě.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elektronek.cz



Založen: 2.1.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 3:24 pm    Předmět: RE Copyright Citovat

Dobrý den,
já to dělám ve Free softu Anvil Studio, kde se to vlkádá pohodlně, protože v Cubase jsem na to taky nepřišel. Ale pokud ho mám vložen, tak jsem ho schopen pomocí CTRL+C ... CTRL+V přenést do dalších projektů.

Podívejte se do http://www.elektronek.cz/cubase/ a tam je na ukázku projekt kde je jen ten copyright včetně vyexportovaného midu a náhledu screenshotu kde je v List Editoru v Cubase vidět. Jinak já mám Cubase AI5 který jsem dostal k Yamaha mixu ale ve vyšší verzi to bude asi hodně podobné.

s pozdravem Martin
_________________
Martin Blaha - www.elektronek.cz
- - -
Studiolive 16.0.2 + AudioBox 22 VSL
Studio One 2 Artist
- - -
Yamaha MG166CX-USB
Cubase AI 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 4:11 pm    Předmět: Citovat

Zdravím,
ano, to je další způsob, jak se dostat k událsoti TEXT. Otevřete List Editor, v okénku Insert Event Type vyberte typ události Text, a pak pomocí tužky vložte událost textu. Do políčka Comment pak vepište požadovaný tex, tedy copyright, atd.

Výsledek je stejný.
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mjojo



Založen: 14.8.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 5:11 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem vám Very Happy

Vieš MAJ že som akosi intuitívne čakal, že to budeš ty čo mi pomôžeš. Samozrejme ďakujem vám obom, presne toto som hľadal.
Ešte raz veľké dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com