Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Guitar Rig 2 - Problém

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlo



Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2013 7:14 pm    Předmět: Guitar Rig 2 - Problém Citovat

Ahoj, už delší dobu tento plugin využívám, ale až teď se mi stalo že když jsem si po delší době otevřel rozdělaný projekt, kde jsem tento plugin měl použitý tak se mi objevila tato tabulka:



Nemůžu ho najít ani, když ho chci použít na jiný projekt, prostě v nabídce VST efektů není.
Zkoušel jsem ho znovu nainstalovat, bohužel se problém ještě více zkomplikoval a když chci zapnout Cubase a ještě v tom prvním úvodním okně jak se načítají všechny pluginy a další součásti programu, tak v momentě kdy je tam "Initializing: Guitar Rig 2 VST" tak se mi celý Cubase sekne a musím to vypnout pomocí Ctrl+Alt+Delte. Pak tedy Cubase už nahodím, ale opět se mi objeví ta tabulka co je na obrázku.
Zkoušel jsem i tlačítko Update u cest k VST pluginům, ale v tom momentě se mi Cubase opět sekne a musím zase CRTL+ALT+Delete. Přitom když pustím samotný Guitar Rig 2 tak normálně funguje, ale s Cubase se mu jaksi nechce spolupracovat.

Uvažuji i o přeinstalování celého Cubase, ale chci mít jistotu že to nic neudělá s projekty které tam mám rozdělané. Zůstanou mi ty projekty neporušené, když je pak opět načtu po přeinstalování ?

Můžete mi prosím poradit? Měl jste někdo podobný problém? Docela dost Guitar Rig 2 používám hlavně kvůli Psychedelay efektu.

Díky moc za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MAJ



Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 1955

PříspěvekZaslal: pá květen 03, 2013 10:05 am    Předmět: Citovat

Zdravím,
přeinstalace Cubase asi nepomůže. Lepší, než reinstalovat, je vymazat preference. Reinstalovaná Cubase si stejně preference bere z původní, takže obvykle je výsledek stejný.

Osobně bych doporučil aktualizovat Cubase na nejvyšší možnou verzi a také aktualizovat Guitar Rig na nejvyšší možnou verzi. Jakou přesně verzi Cubase a Guitar Rig máte?
_________________
Čeština pro Cubase
www.cubase-training.com – konzultace a školení hudebního SW a HW
www.cubasecz.cz – Informace o produktech Steinberg
Test Engineer in Steinberg Media Technologies GmbH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zlo



Založen: 28.10.2012
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 2:39 pm    Předmět: Citovat

Ok zkusím to. Mám Cubase AI 6 A Guitar Rig 2 - 2.0.1.003
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> VST efektové pluginy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com