Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prosi pomoc s Cubase 3 SX (metronom)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mato



Založen: 25.9.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne říjen 19, 2008 9:49 pm    Předmět: Prosi pomoc s Cubase 3 SX (metronom) Citovat

Zdravim, prosim o radu, nemalo by ist o nic zlozite, avsak ja neviem ako dalej. Ide o to, ze mi nejak nefunguje metronom. V jeden den vsetko v pohode, ako ma byt. Pridem na druhy den a metronom nejde. Nic som nenastavoval, nemenil (aspon o tom neviem, mozno som nieco omylom stlacil). Metronom mam nastaveny ako pipanie (beep), nie midi. Ci je zapnuty, ci vypnuty, nic nie je pocut. Hlasitost v nastaveniach mam nastavenu, proste ani som nic nemenil. Z nicoho nic prestal hrat. Skusil som program aj pc restartovat. Nic. Inak Cubase funguje ako ma, vsetko co nahram je pocut, cize vystup je ok. Este jedna vec, ktora s tym asi suvisi. Ked exportujem skladbu, tak nic nepocut. Doteraz mi vzdy pocas exportovania hral ten vysledny mix. Teraz nic, ale ked si to potom pustim uz exportovane, vsetko je ok. Viete kde by mohol byt problem? Vopred dakujem, za cenne rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 8:36 am    Předmět: Citovat

Metronom i náhledy zvuku se posílají na výstup zvukovky, který máš nastavený pod Devices>VST Connections>Studio, sběrnice Audition (SX3) resp. Monitor (C4). Zkontroluj si, jak to tam máš nakonfigurované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mato



Založen: 25.9.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 8:50 pm    Předmět: Citovat

No pozeral som na to ako si napisal. Neviem hadam je tam vsetko v poriadku. Aj som to odfotil, ale som ten obrazok zabudol v ksusobni, zajtra to hadam bude. Ale nevidel som tam ziadne zavady. Program som dnes preistaloval na novo, ale robi to to iste. Sa mi nezda ze by sa taka vec musela samostatne niekde nastavovat po instalacii. Ale skusal som midi metronom a ten ide v pohode, akurat je moc slaby na moja nahravanie, slabo ho pocuje aj ked je naplno. A este sa mi zda ze miestami trochu uteka. Dakujem aj tak za radu. Aj ked by som rad aby to islo, bez toho sa neda nahravat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 12:57 pm    Předmět: Citovat

Vstupy a výstupy stejně jako ovladač zvukovky se po instalaci Cubase rozhodně nastavovat musí. Každý má jinou zvukovku a ty mívají různý počet různých vstupů a výstupů, které by si každý musí nakonfigurovat podle svých potřeb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
mato



Založen: 25.9.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ved hej, ale ja som v tomto dost amater, ten program mam len kratko, vobec som netusil, co su nejake zbernice, busy, asio drivery. A v tom bol asi problem, si vzpominam, ze som prepol asio driver, ale dal som hned spat. A tym sa to asi nejak pokazilo. Dnes som nad tym maturoval, skusal som co robi, co. A nakoniec sa mi to podarilo. Aj ked v tom este nemam moc jasno. Bolo to ako si pisal vo VST connections. Tak som skusal busy a tak. Ale chystam sa na manual. Studoval som ten prelozeny k SX1, ale to len pracu so softom, nie nastavenia (getting stared, tusim). Cize ma caka ENG verzia, co tiez nebude nic lahke. Ale ako sa hovori, radsej raz vidiet ako 100 krat citat. Tak zatial dakujem za radu, ochotu a pomoc. Dik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kynetik



Založen: 27.12.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 12:18 am    Předmět: Citovat

Ja ak isto prosim o pomoc presne s tymto istym problemom..uz som skusal vsetko co som tu precital..skusal som zmenit busy..inputy,outputy...skusal som vsetko aj podla roznych tutorialov..ale nejde mi to..prosim poradte mi ak to bude vo casich silach..alebo sa mi ozvi Mato akvies co presne si urobil aby ti siel tenmetronom..diiiiik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kynetik



Založen: 27.12.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so prosinec 27, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

uz netreba..uz som na to prisiel..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com