Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problémy s registrací na MySteinberg - mail@volny.cz

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 3:15 pm    Předmět: Problémy s registrací na MySteinberg - mail@volny.cz Citovat

Pokud se chcete registrovat na MySteinberg a máte e-mail na volny.cz, nedostanete žádné aktivační e-maily, pokud si předem nezměníte nastavení svého e-mailového konta. Přepněte si "Úroveň antispamu" z "Vysoká" na "Standardní" (po zalogování na stránkách http://mail.volny.cz). Tím si pouze vypnete použití blacklistu, spam filter poběží i nadále. Blacklisting způsobuje, že e-mail přicházející z blacklistovaného serveru je odmítnut již při příjmu a tak se neobjeví ani mezi spamem.

Pokud se podaří, aby byl Steinberg server vyškrtnut z volny.cz blacklistu, budu vás zde informovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jkocurek



Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2008 7:52 pm    Předmět: registrace a aktivace Citovat

Ahojte, potřebuji poradit s registrací. Mám novou usb kartu Presonus audiobox+Cubase 4LE. Při prvním živém nahrávání tento víkend mi nepoznal nb jednak kartu, druhak něco kecal o vypršení nebo poškození licence, ačkoliv zbývalo 30 dní. Přešel jsem tedy do fáze registrace a aktivace. S Cubase se sočasně instaloval Licencer Syncrosoft.
Po zadání všeho potřebného na Steinbergu jsem obdržel aktivční kód, který jsem vnutil do Syncrsoft Licence download. Ve wizardu jsem se však zasekl na Target eLicencer, patrně HW, který ovšem nevlastním, vše je vyšedlé, není na co kliknout, co s tím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 2:37 pm    Předmět: Citovat

http://knowledgebase.steinberg.de/286_1.html
Syncrosoft Licence Control Center umí autorizovat jak hardwarové klíče, tak softwarovou alternativu (Soft-eLicenser), která by se měla nainstalovat současně s Cubase LE. Zkontroluj si nastavení DEP a stáhni a nainstaluj si poslední verzi LCC (http://www.steinberg.net/index.php?id=920&L=1) a přeinstaluj Cubase LE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com