Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

pukanie v cubase, pls help

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:16 pm    Předmět: pukanie v cubase, pls help Citovat

Zdravim - mam nasledujuci problem, pokusim sa ho co najpresnejsie popisat : tyka sa to hlavne samplov od ewql, resp. eastwest. Po nacitani samplov mi po case cubase zacne pukat. Napr. pri zapnuti reverbu priamo v eastwest, resp. v kompakte, nie ze to zacne pukat, ale ozve sa jedno velke "puk" (znie to sice pekne, ale uz ma to pekne rozculuje!!Smile a uz nepocujem nic. Ziadny nastroj iny, hocijaky... az ked ten reverb neodznacim prec. Ale stala sa mi taka vec, ze v jednom projekte (pre mna velmi dolezitom) mi proste po zapnuti compu a nacitani daneho projektu (predtym mi isiel) nejde zvuk (nie je tam ani ziadny efekt zapnuty). Proste po nacitani sa ozve take divne puknutie a nejde ziadny zvuk. Nieco sa tam musi "bit", ale netusim co... velmi please, pomoc, neviem si s tym rady
vdaka za hocijaku radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:47 pm    Předmět: Citovat

este pripojim dalsi problem / Smile / nejde mi spustit audition2 - proste chvilku ako keby nieco nacitavalo a potom nic. Ked pozrem cinnost, teda ktore programy bezia na pozadi, tak ten audition tam je, ale absolutne nic. Skusil som uz uplne preinstalovat audition a stale nic. Neviem, co s tym.
vdaka

/k tomu pukaniu co som hore spominal - na nejakom fore som cital, ze po nacitani dvoch eastwest pluginov, konkretne stormdrum to robi take chyby, ale v tomto mojom pripade to nie je ono/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com