Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

problem s cubase

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 6:48 pm    Předmět: problem s cubase Citovat

zdravim

cubase mi normalne isiel - instaloval som nove vstcka a nejake programy, a potom mi cubase vypisal toto :

"Runtime error
Program:D:\Audio\Cubase SX 3\Cubasesx3.exe
this application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact....."

Po odkliknuti dalej to nic nerobi az to musim zrusit cez ctrl alt del / Evil or Very Mad /

v pozadi vidim, ze na tom spustacom okne to zastalo na :
"Initializing: ad2mpegin"

co s tym? uz sa mi to raz stalo a nevedel som co s tym, ale v tej dobe som aj tak kcel preinstalovat cely comp... Teraz je jasne, ze je to pravdepodobne nejakymi vstckami alebo neviem cim - ale odinstalovavat vstcka sa mi teda ozaj nekce a neviem ci to ani pomoze.

vdaka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2008 11:16 pm    Předmět: Citovat

Ad2mpegin.dll bude kodek nainstalovaný Premiere Elements 2.0. Je sice registrován v systému, ale jiné programy mají problém jej lokalizovat, protože se obvykle nachází v C:\Program Files\Adobe\Adobe Premiere Elements 2.0. Pomoci by mohlo zkopírovat soubory ad2mpegin.dll a ad2mcmpgdec.dll do složky System32 v adresáři Windows (obvykle C:\WINDOWS\system32).
Dej prosím vědět, jestli to pomohlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 1:18 pm    Předmět: Citovat

nemam adobe premiere, ale tie dva subory som nasiel v adobe audition - mam to nahodene na D-cku. Sytem mam na C-cku. Skopiroval som tie dva spominane subory, ale nepomohlo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

..tak uz viem preco - bolo to s tymi subormi, resp. s adobe, odinstaloval som audition, a potom som zistil, ze v cubase som dal adresar na plugins cele audio, cize aj s adresarom audition, a to sa cubase moc nepacilo... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 10:04 am    Předmět: Citovat

Rolling Eyes Tak to by mě nenapadlo.
Mít v adresáři určeném pro VST pluginy cokoli jiného než VST pluginy opravdu není dobrý nápad...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 5:00 am    Předmět: Citovat

Embarassed no jo... dik Wink ale mam opat taky "hlupy" problem Shocked tyka sa to EWQL. Mam tam nahodene EWQL silver a colossus. Ale colossus mi nekce zobrat, resp. - mam ho v cubase ako VST (tak isto ako Silver), len ked to dam, tak sa nic nestane, proste to nenacita. Silver ide normalne. Uz som to skusal aj preinstalovat, ale nic. Samotna aplikacia mi ide, ale nejde to v cubase a pritom je to tam zobrazene ako VST plugin...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PK



Založen: 4.10.2004
Příspěvky: 532

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

Na webu EW je zmínka o nekompatibilitě některých EW pluginů založených na NI Kompaktu s VirSyn pluginem. Projevuje se to tím, že instrument je v seznamu vidět, ale nejde otevřít.
http://support.soundsonline.com/faq/index.php?action=artikel&cat=4&id=13&artlang=en
Nemáš ho tam?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bombik



Založen: 18.10.2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 2:14 pm    Předmět: Citovat

jooo, bolo to ono, DIKY moc!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Cubase Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com