Cubase.cz
Diskusní fórum o produktech firmy Steinberg
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Cubasis

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Breakandos



Založen: 8.7.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Old Paka

PříspěvekZaslal: so červenec 08, 2006 9:17 am    Předmět: Cubasis Citovat

Srdce mé tvorby je v Reasonu, ale koupil jsem si midi controler a dostal jsem k němu zdarma prg Cubasis, vím že je to proti Cubase "sračka" ale docela by mě zajímalo, jak se v tomto prg pohybovat, řekl bych že základní ovládání by mohlo být alespon částečně podobné, nebo né?? Cubasisté??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kelley



Založen: 25.11.2006
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 10:24 am    Předmět: Re: Cubasis Citovat

Ahoj,
taky jsem dostal k multiefektu Zoom G2.1u Cubase zdarma, ale mám verzi Cubase LE. Jsem "odkojen" Cakewalkem, takže ovládání je pro mě dost nezvyklé. A ke zvukovce jsem dostal mimo jiné Emagic Logic Fun. Ten je Cubase v ledasčem podobný, ale taky v něm moc neumím. Chce to holt zkoušet a studovat manuály. Vyšla česká kniha o Cubase SX http://shop.ben.cz/detail.asp?id=112395 , většina věcí je společná pro Cubasis i Cubase LE,tak se to dá použít jako manuál.
Stejně asi brzo upgraduju, protože mi v LE chybí drum editor... (nebo jen nevím jak ho spustit ?).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LiborX



Založen: 12.4.2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:53 pm    Předmět: Korektní URL adresa Citovat

Korektní odkaz je: http://shop.ben.cz/cz/112395-cubase-sx.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cubase.cz -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
www.mediaport.cz www.punchlight.com